Kompletné novinky

Našim džudistom neubúda chuť cvičiť ani počas krízovej situácie. Aj keď nemôžu prísť na spoločné tréningy do CVČ, mnohí cvičia v provizórnych podmienkach doma.

Robko Pobiják sa zúčastnil medzinárodných majstrovstiev SLA 3D (Slovenská lukostrelecká asociácia 3D). Tieto majstrovstvá sa konali v obci Dechtice - Planinka okr. Trnava, 19.-20.9. 2020 . V kategórií deti, divízia olympijsky luk obsadil krásne 2. miesto.

Počas letných prázdnin sme sa pripravovali na hlavnú súťaž sezóny, Majstrovstvá Slovenska mládeže 2020 v Liptovskom Mikuláši. Uskutočnili sa 5. - 6. 9. 2020 . Zúčastnili sa na nich traja športovci z nášho krúžku. Michal Starigazda, Matúš Starigazda a Filip Janík. Najmladší Michal, skončil na piatom mieste , aj keď postupoval do finále z druhého...

Dnes s Mládežníckym parlamentom mesta Svit sme sa zúčastnili na super akcii pri STUDNIČKE vo Svite, ktorú pripravilo Jds Svit. Spoločne sme sa vybrali na menšiu túru do lesa, tí zdatnejší vyšli až na MALÝ SMOLNÍK. Dole pri STUDNIČKE nás čakal vynikajúci fazuľový guláš. Na koniec sme si stihli ešte zahrať petang.
ĎAKUJEME

DEŇ DETÍ

01.06.2020

Všetkým deťom k dnešnému sviatku MDD, prajeme veľa zdravia a krásne dni plné lásky.
Tešíme sa na Vás

Milí naši priaznivci a priatelia CVČ vo Svite. Akonáhle dostaneme nejaké uvoľnenia z ministerstva na organizovanie denných letných táborov u nás, radi Vás privítame v uvedených turnusoch. Ak máte záujem priebežne nás kontaktujte,aby sme zistili záujem z Vašej strany. Ďakujeme všetkým, veríme,že sa čoskoro uvidíme.

Aj takto sa pripravujeme počas týchto dní na Vašu účasť u nás v Cvč, ktorá bude veríme čoskoro.Pracovali sme počas dlhých dní šitím rúšok, tvoríme upratujeme,maľujeme a skrášľujeme priestory a tešíme sa na Vás.

POĎAKOVANIE

04.05.2020

Ďakujeme Vám milí naši mládežníci z MP, aj milé kolegynky z Mestského úradu vo Svite, za Vašu pomoc a ochotu pri šití rúšok pre mesto Svit. Ste úžasní, veľká vďaka Vám.

😘😘⛸❄️👏Čo k tomu dodať? Česť a veľká vďaka patrí všetkým účastníkom našej dnešnej spoločnej akcie s mládežníkmi pod vedením CVČ vo Svite. Plné klzisko krásnych masiek svedčilo o záujme Sviťanov, čo nás neskutočne teší.Na tvárach detí bolo vidno radosť a šťastie.Ďakujeme všetkým, čo nám boli nápomocní.😘
Už teraz pripravujeme pre Vás ďalšiu akciu pre všetky generácie, takže nechajte sa prekvapiť, všetko Vám včas dáme vedieť a tešíme sa na stretnutie s VAMI!
Vaše CVČ vo Svite a Mládežnícky parlament.🙂